Jak kupować?

Zamawiając produkt, należy zwrócić uwagę na projekt, niezależnie od tego czy przygotowują go Państwo sami, czy zlecają to Państwo naszej firmie.

Jeśli Przygotowują Państwo sami projekt, ważne jest aby przygotować pliki zgodnie z naszymi wytycznymi (zakładka Przygotowanie plików), który prześlą nam Państwo za pośrednictwem sklepu. W przypadku plików większych niż 50MB, prosimy aby wysyłać je hostingiem np. WeTranswer na nasz adres e-mail info@e-reklamy.pl wraz z numerem zamówienia, to zdecydowanie ułatwi naszą pracę.

W przypadku wszelkich wizualizacji oraz projektów przygotowywanych przez nas, liczy się kontakt z klientem. Dlatego wszelkie informacje, jakie powinny zawierać się w projekcie prosimy o podawanie w formularzu zakupowym. Jeśli posiadają Państwo jakieś grafiki, logo itp., które chcieliby umieścić na zamawianych przez siebie produktach, prosimy o wysyłanie je na adres e-mail wraz z numerem zamówienia. Projekty i wizualizacje wysyłamy na podany przez Państwa e-mail i dopiero po uzyskaniu od Państwa zgody przystępujemy do realizacji.

Staramy się realizować zlecenia jak najszybciej, ale w zależności od wielkości zamówienia oraz kontaktu z klientem może się nieznacznie ten czas wydłużyć.

WAŻNE! Akceptacja projektu oznacza zgodę na realizację zamówienia z zaakceptowanym (ostatnim) projektem, oraz oznacza że projekt został sprawdzony w całości - treść, forma graficzna oraz rozmiar. 

FAKTURY

Wystawiamy faktury, dlatego jeśli Państwo pragną ją otrzymać, to prosimy o taką informację w formularzu zakupowym, wraz z numerem NIP oraz nazwą firmy, a my prześlemy ją na adres e-mail.

Jesteśmy firmą, która jest na rynku od wielu lat, jednak swoje pierwsze kroki w Internecie stawiamy dopiero teraz, dlatego zapraszamy do kontaktu jeśli potrzebują Państwo produkty w innych kolorach, rozmiarach itp., chętnie pomożemy, mamy bardzo wiele do zaoferowania.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl